Kompiuterių remontas ir priežiūra

Kompiuterio gedimų šalinimas ir profilaktika

Jūsų kompiuteris pradėjo strigti ir netikėtai išsijunginėti, jo našumas sumažėjo, neberodo darbalaukio, jis buvo aplietas, perdegė dalys ar užpuolė virusas? Mūsų specialistai greitai nustatys Jūsų kompiuterio gedimą ir rekomenduos patikimiausią problemos sprendimą.

Mūsų specialistai sutvarkys visus Jūsų kompiuterio negalavimus greitai ir kokybiškai. Visada pakonsultuosime ir rasime optimalius remonto sprendimus.

Operacinių sistemų diegimas

Kiekvienam kompiuteriui bent kartą per pusmetį reikalingas profilaktinis patikrinimas, o jei yra būtinybė – perrašoma pagrindinė programinė įranga – operacinė sistema (Windows, Mac OS, Android, Linux ir kt.)

Kompiuterinių virusų šalinimas

Jei Jūsų kompiuteris pradėjo elgtis neįprastai – greičiausiai jis užsikrėtė virusais. O gal tik norite pašalinti jums nereikalingas ir kompiuterio darbą stabdančias programas?

Tuomet jums reikia pilno kompiuterio programinės įrangos valymo kuris išvaduos Jūsų kompiuterį nuo virusų ir kenksmingų programų kurios gali ne tik stabdyti kompiuterio darbą, bet ir šnipinėti ar net apšvarinti ir jūsų piniginę.

Dulkių valymas

Laikui bėgant kompiuterio viduje prisikaupia dulkių, ypač nešiojamuose kompiuteriuose, jais naudojantis lovoje ar ant staltiesės. Kompiuteris pradeda kaisti, išsijunginėti. Dėl itin gausaus dulkių sluoksnio aplink ventiliatorius ir procesorių kompiuteris pasiekia aukštą temperatūrą (70-75°C) ir gali perdegti jo detalės.

Kad pagerėtų kompiuterio aušinimas, dulkių valymo metu mūsų specialistai taip pat pakeičia termopastą procesoriui, vaizdo ir motininei plokštei.

Ekranų (matricų) keitimas

Neberodo kompiuterio ekranas? Kompiuteris nukrito ir sudužo? Nesijaudinkite, Jaja IT specialistai greitai, kokybiškai ir už puikią kainą pakeis kompiuterio matricą nauja.

Kompiuterio spartinimas, pagreitinimas

Sulietų kompiuterių remontas, valymas

Pirmas veiksmas, kurį turėtumėte atlikti apliejus nešiojamą kompiuterį vandeniu ar kitu skysčiu – išimti bateriją, kad apsaugotumėte likusius sveikus komponentus nuo trumpo jungimo.

Nerizikuokite, nevalykite ir nedžiovinkite kompiuterio patys – kuo skubiau atneškite jį mums. Vanduo ir kiti skysčiai įtakoja kompiuterio vidaus detalių koroziją, o netinkamai išvalius kompiuterį tai gali turėti reikšmės kompiuterio darbui ateityje.

Naujo kompiuterio pirkimas, paruošimas darbui ar atnaujinimas

Jaja IT padeda ir konsultuoja visais klausimais, susijusiais su naujo kompiuterio įsigijimu ar seno tobulinimu už priimtiną kainą.

Padėsime greitai atnaujinti savo kompiuterio programinės įrangos turinį, kuris leis Jums dirbti daug sklandžiau ir be jokių rūpesčių. Įdiegsime visas programas ir sukonfigūruosime pagal konkrečius poreikius.

Jei norite atnaujinti savo seno kompiuterio techninę įranga, kad padidintumėte jo darbo našumą, mes rekomenduosime ir atliksime už Jums priimtina kainą komponentų keitimo ar kompiuterio tobulinimo darbus.

Kompiuterinės technikos taisymas, profilaktika. Paruošimas darbui ir mokslams.

Kompiuterio paspartinimas, SSD diskai, RAM operatyvioji atmintinė.

Virusų ir kenkėjiškų programų šalinimas.

Dulkių valymas ir termopastos keitimas.

Interneto kamerų ir mikrofonų tvarkymas.

Ekranų matricos, klaviatūros, baterijos, krovikliai nešiojamiems kompiuteriams.

Apipiltų kompiuterių remontas, sudegusių komponentų keitimas.

 

Jei įrenginys kaista, skleidžia pašalinius garsus, garsiai ūžia, nerodo vaizdo ar nebeveikia klaviatūra – mes Jums suteiksime kokybiškas remonto paslaugas.

 

Diagnostikos darbai atliekami nemokamai, o išsiaiškinę kompiuterio gedimą susisieksime su Jumis ir pasiūlysime sprendimą. Jei jis Jums bus priimtinas, atliksime taisymo darbus arba galėsite atsiimti savo kompiuterį ir joks mokestis nebus taikomas. Diagnostikos darbai užtrunka nuo dienos iki kelių, jei gedimas nestandartinis.

Atlikus diagnostiką Jaja IT specialistai pasiūlys optimaliausius remonto sprendimus ir pateiks rekomendacijas, kad klientas pats galėtų nuspręsti kas jam priimtiniausia – keisti sugedusias detales naujomis, tvarkyti senus komponentus ar neremontuoti visai. Kad ir koks būtų pasirinkimas, kompiuterių taisykla Jaja IT užtikrins gerą kompiuterio darbą ateityje.

 

Kompiuterių taisykla Jaja IT teikai į klientą orientuotas kompiuterių remonto paslaugas Mažeikiuose.

Remonto darbai atliekami visiems šių kompiuterių modeliams: Acer, Asus, BenQ, Compaq, Dell, Fujisu, Fujitsu-Siemens, HP, IBM, Lenovo, LG, Samsung, Toshiba.

Techninės ir programinės dalies diagnostika bei gedimų šalinimas

Įmonė Jaja IT siūlo nešiojamų, stacionarių ir planšetinių kompiuterių taisymo paslaugas Mažeikių mieste. Remontuojame tiek techninius (mechaninius), tiek programinius kompiuterių gedimus. Kompiuterių taisykla Jaja IT siūlo kokybiškas remonto paslaugas, malonų ir greitą aptarnavimą bei lojalumą klientui.

Mes atliekame operacinių sistemų (Windows OS, Linux ir kitų) įrašymo, atnaujinimo ir perrašymo darbus. Taip pat siūlome kenkėjiškų programų (virusų, trojanų, adware, malware, spyware) šalinimo paslaugas, rekomenduojame antivirusines programas, kurių dėka Jūsų kompiuteris turės patikimą apsaugą ir nenukentės jo sparta.

Profesionalūs specialistai atlieka ir techninės dalies diagnostiką bei gedimų šalinimą. Mes pakeisime sudužusį ekraną arba suremontuosime neveikiančią matricą, sutvarkysime išlūžusias jungtis (USB, maitinimo ir kitų jungčių litavimas), suremontuosime nešiojamojo kompiuterio pakrovėją ar pakeisime aplietą klaviatūrą. Taip pat siūlome profilaktinį dulkių valymą, kuris apsaugo kompiuterį nuo perkaitimo ir netikėtų išsijunginėjimų, testuojame atminties modulius (RAM), kietuosius diskus (HDD), procesorius (CPU), pagrindines (motinines) plokštes, diskų skaitytuvus (CD/DVD/Blue-Ray), vaizdo sistemas (VGA), bevielį ryšį (WiFi), audio garsą, kameras, ekranus (matricas), pakrovėjus/maitinimo šaltinius ir kitas dalis.

Kompiuterio virusų šalinimas

Augant interneto vartotojų skaičiui ir dalinantis informacija didėja ir grėsmė, kad Jūsų planšetinis, stacionarus ar nešiojamas kompiuteris taps virusais užkrėsto tinklo dalimi. Laiku nepasirūpinę savo sistemos saugumu rizikuojate prarasti svarbius duomenis ar net patirti materialių nuostolių.

Kompiuterinis virusas – tai kenkėjiška programa, kuri veikia savavališkai, neatsiklausdama kompiuterio vartotojo dėl atliekamų veiksmų. Kenkėjiškų programų (virusai, Adware, Malware, Spyware) įvairovė yra gausi ir kadien vis didėja. Vienos programos užkrečia kompiuterio programas, gadina failus, kitos bruka reklaminius pranešimus, šnipinėja, vagia duomenis, apkrauna kompiuterį ir tokiu būdu lėtina jo darbą, o bjauriausi kenkėjai ištrina duomenis ir prašo pinigų už jų atkūrimą. Neremkite finansiškai virusų platintojų, Jaja IT pasirūpins jūsų kompiuterio saugumu.

Kokie apsikrėtusio kompiuterio simptomai?

 • kompiuteris pastebimai sulėtėja
 • užkrovus kompiuterį išmeta įvairias lenteles, kurių anksčiau nebūdavo
 • netikėtai iššoka programos lentelė, kurioje tariamai atliekama skanavimo funkcija
 • atsirandę papildomi dialogo langai neleidžia būti išjungiami
 • kompiuteris automatiškai išsijungia po viruso atgalinio laiko skaičiavimo
 • ekrane dažnai pasirodo neatpažįstamos įspėjamosios lentelės
 • dingo svarbi informaciją arba jaučiate, kad jūsų duomenys nuteka į netinkamas rankas

 

Dažnai kompiuterių savininkai įsidiegia kelias antivirusines sistemas, manydami, kad taip bus saugiau. Tai klaidingas ėjimas, nes dėl to mažų mažiausiai gali pastebimai sulėtėti kompiuterio darbo sparta, o antivirusinės programos dažnai yra nesuderinamos ir „kariauja“ tarpusavyje.

Jaja IT specialistai patars Jums kaip patikimai apsaugoti savo kompiuterį ir pagal Jūsų poreikius pasiūlys geriausią apsaugą už patrauklią kainą. Virusų šalinimui kompiuterinę techniką galite atgabenti į mūsų servisą, įvertinsime situaciją, sudarysime sąmatą, atliksime reikiamus virusų šalinimo darbus, rekomenduosime antivirusinę sistemą.

Profilaktinis dulkių išvalymas

Kompiuteris pradėjo labai kaisti, sulėtėjo jo darbas, aušintuvas smarkiai ūžia, išsijunginėja sistema? Tai aušinimo sistemos sutrikimo simptomai. Mes išvalysime susikaupusias dulkes ir suteiksime Jūsų kompiuteriui naują kvėpavimą.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių nešiojamų kompiuterių gedimų yra pagrindinės arba vaizdo plokštės (čipo) perkaitimas. Šių komponentų remontas nenudžiugins nei vieno, nes yra sudėtingas ir brangus.

Norint išvengti kompiuterio komponentų perkaitimo ir išvengti tolesnių gedimų pakanka profilaktiškai (bent kas pusmetį) atlikti aušinimo sistemos dulkių valymą, prireikus pakeisti termo pastą. Taip pat rekomenduojama išjungti nešiojamąjį kompiuterį, kai šis nenaudojamas.

Vienas blogiausių įpročių yra kompiuterio naudojimas ant lovos. Jis padedamas ant antklodės, žiūrimi filmai, bendraujama, dirbama tačiau net nenujaučiama kokie pavojai tyko ant minkšto pagrindo:

 • užkemšama anga priešais radiatorių ir šviežias oras nebegali patekti į vidų
 • besisukdamas aušintuvas pritraukia daug dulkių;
 • sumažėja šalto oro srautas, slenkantis nuo aušintuvo
 • kyla kompiuterio temperatūra ir šis perkaista, kartais net išsijungia suveikus savisaugos sistemai

Apsaugokite savo kompiuterį nuo perkaitimo – bent kartą per metus pasinaudokite kompiuterių taisyklos Jaja IT paslaugomis ir atlikite profilaktinį dulkių valymą.

Ekranų (matricų) remontas ir keitimas (sudaužytų, suskilusių)

Iškilo problemų su nešiojamo kompiuterio ar planšetės ekranu? Jaja IT kompiuterių remontas Mažeikiuose Jums padės išspresti šiuos sunkumus. Ekrano problemas galite įtarti, jei įsijungiate kompiuterį, jis veikia, girdite kaip užsikrauna operacinė sistema, tačiau ekranas nieko nerodo.

 

Dažniausiai pasitaikantys ekrano gedimai yra:

Sudužusi (suskilusi) ar kitaip pažeista ekrano matrica

Šią problemą dažniausiai sąlygoja fizinis kontaktas (kompiuteris nukrito ar buvo smarkiai sutrenktas). Jūsų kompiuterį 99% atvejų išgelbės tik matricos keitimas, jei:

 • aiškiai matosi, kad ekranas sudužęs
 • kompiuteris patyrė fizinį kontaktą ir ekrane nebesimato jokio vaizdo
 • matosi ekrano įtrūkimai
 • ekrane matosi įbrėžimai, taškeliai

Kompiuterių taisykla Jaja IT Mažeikiuose keičia visų tipų matricas. Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausią sprendimą, nes pasirinkimui turime naujų matricų tiesiai iš gamintojų arba pigesnių naudotų ekranų iš sandėlio. Dėl to matricos pakeitimo darbus Jaja IT atlieka greitai ir kokybiškai. Pas mus taip pat galima užsisakyti ir vien tik matricų, o darbus atlikti pačiam.

Inverterio, apšvietimo lempos ar kontaktinių laidų (šleifo) problemos

Dažna nešiojamųjų kompiuterių problema yra ekrano apšvietimo sutrikimai. Dingus apšvietimui ekrane galima įžiūrėti tamsių konturų vaizdą. Tokiu atveju kaltas ne pats ekranas, o neveikiantis inverteris, nutrūkęs šleifas ar perdegusios apšvietimo lempos.

Šių dalių gedimus galima įtarti, jei:

 • dingo ekrano apšvietimas
 • ekrano spalvos atrodo išblukusiuos
 • ekranas yra patamsėjęs viršuje ar apačioje
 • dingsta ekrano apšvietimas ir vėl atsiranda
 • ekranas mirguliuoja

Šie gedimai nesudėtingai pašalinami pakeitus neveikiančias detales.

Vaizdo plokštės gedimas

Ištikus šiai problemai Jūsų gali elgtis įvairiai:

 • Kompiuteris įsijungia, bet vaizdo nerodo
 • Ekrane atsiranda vaizdo šiukšlės
 • Ekranas juodas, garsiakalbiai pypsi
 • Kompiuterio indikacinės lemputės šviečia, bet toliau nesikrauna
 • Kompiuteriui padirbus kelias minutes jis tiesiog išsijungia
 • Įjungus kompiuterio ekranas pasidalina į kelis vaizdus

Geriausia priemonė kaip išvengti tokių gedimų – profilaktinis aušinimo sistemos dulkių valymas. Patartina tai daryti bent porą kartų per metus, ypač jei kompiuteris dažnai naudojamas lovoje.

 

Kiek kainuoja nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas?

Nešiojamo kompiuterio ekrano keitimo darbų kaina nėra didelė. Didžiausią kainos dalį sudaro paties ekrano kaina, kuri priklauso nuo konkretaus modelio. Matricų kainos būna labai įvairios (apie 30-150 €.), todėl norėdami sužinoti tikslią ekrano kainą savo kompiuteriui susisiekite su mūsų specialistais.

Neskubėkite pirkti ekrano iš bet kur. Mūsų specialistai pakonsultuos Jus nemokamai ir pasiūlys geriausią variantą kokybės ir kainos atžvilgiu.