SPAUSDINTUVŲ REMONTAS IR PRIEŽIŪRA

Jei jūsų spausdintuvas užsispyrė ir nenori dirbti, sugedo ir atsisako vykdyti jūsų norimus darbus, mes galime Jums padėti. Atliekame diagnostiką, profilaktiką ir remonto darbus tiek lazeriniams, tiek rašaliniams spausdintuvams.

Spausdintuvo diagnostika

Diagnostika padės jums sužinoti, kokie spausdintuvo mazgai gali sugesti artimiausiu metu, ką reikėtų pakeisti norint prailginti spausdintuvo tarnavimo laiką. Tai pirminė spausdintuvo apžiūra, leidžianti spręsti apie numanomus gedimus, jų sudėtingumą ir sutrikimų šalinimo būdus.

Spausdintuvo gedimo nustatymas nieko nekainuoja.

Spausdintuvo profilaktika

Profilaktika padės jūsų spausdintuvui atsikratyti šiukšlių, dulkių, pašalinių daiktų, bus sutepti ir atnaujinti mazgai geresniam darbui. Visi klientai nori turėti nepriekaištingą spausdinimo kokybę. Vien medžiagų (popierius, tonerio milteliai, rašalai) gali neužtekti pasiekti norimą rezultatą.

Ateina metas atlikti spausdintuvo profilaktiką, išvalyti susikaupusias dulkes, sutepti reikiamus mazgus, atnaujinti tarpines ir gumas, išvalyti optiką.

Profilaktika yra nebrangus būdas pratęsti jūsų įrangos gyvavimo laiką ir išlaikyti aukštą spausdinimo kokybę.

Spausdintuvo remontas

Spausdintuvo taisymas reikalingas po užstrigusio popieriaus lapo, įkritusios sąvaržėlės, įtampos šuolio ir kitų nesklandumų. Spausdintuvo remonto kainos priklauso nuo gedimo. Visus klientus informuojame apie remonto kainą prieš pradedant remontuoti.

Smulkus remontas — nesudėtingi darbai, tokie kaip popieriaus padavimo/paėmimo mechanizmo, daviklių, tarpinių pakeitimas, kiti smulkūs darbai, užstrigusio popieriaus išėmimas, perprogramavimas, spausdintuvo klaidų trynimas

Vidutinis remontas — detalių ir mazgų pakeitimas, kuris nereikalauja pilno spausdintuvo (kopijavimo aparato) išardymo/surinkimo

Stambus remontas — termoplėvelių, juostų ir mazgų keitimas, kuris REIKALAUJA pilno spausdintuvo išrinkimo/surinkimo. Sudėtingų mazgų ir mechanikos pakeitimas.

 

Taisymo darbams naudojamos tik kokybiškos detalės ir suteikiama garantija.

 

Įmonių spausdintuvų ir kopijavimų aparatų priežiūra

Prižiūrime įmonių biuro techniką, tiekiame eksploatacines medžiagas.

 

Spausdintuvų nuoma

PASLAUGA LAIKINAI NETEIKIAMA

Jaja IT Mažeikiuose teikia spausdinimo įrangos – vienspalvių ir spalvotų lazerinių spausdintuvų – nuomos paslaugas.

Statistiškai namų sąlygomis spausdintuvas naudojamas 1-2 kartus per mėnesį ir vienas popieriaus pokas (500 lapų) išspausdinamas per pusantrų metų.

Žinoma, biure spausdintuvas naudojamas daug dažniau. Bet iš patirties galime teigti, kad yra įmonių, kurios spausdintuvą įjungia tik mėnesio pabaigoje atsispausdinti ataskaitoms, o spausdintuvas buvo pirktas už kelis tūkstančius. Kad taip neatsitiktų ir Jums, Jaja IT siūlo spausdintuvą nuomotis. Pasinaudoję nuoma tikrai neprarasite kelių šimtų ir įvertinsite koks Jūsų poreikis naujam spausdintuvui.

Jeigu ir nuspręsite, kad visgi spausdintuvas reikalingas, mūsų specialistai su malonumu patars kokį spausdintuvą rinktis. Šioje sferoje turime daug patirties, nes su biuro technika dirbame daugiau nei penkerius metus, pildome kasetes, tvarkome spausdintuvus ir tiekiame biuro popierių.

Spausdintuvai nuomojami su pilnomis kasetėmis, biuro popieriumi ir visais reikalingais laidais.