Profilaktinis dulkių išvalymas

Kompiuteris pradėjo labai kaisti, sulėtėjo jo darbas, aušintuvas smarkiai ūžia, išsijunginėja sistema? Tai aušinimo sistemos sutrikimo simptomai. Mes išvalysime susikaupusias dulkes ir suteiksime Jūsų kompiuteriui naują kvėpavimą.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių nešiojamų kompiuterių gedimų yra pagrindinės arba vaizdo plokštės (čipo) perkaitimas. Šių komponentų remontas nenudžiugins nei vieno, nes yra sudėtingas ir brangus.

Norint išvengti kompiuterio komponentų perkaitimo ir išvengti tolesnių gedimų pakanka profilaktiškai (bent kas pusmetį) atlikti aušinimo sistemos dulkių valymą, prireikus pakeisti termo pastą. Taip pat rekomenduojama išjungti nešiojamąjį kompiuterį, kai šis nenaudojamas.

Vienas blogiausių įpročių yra kompiuterio naudojimas ant lovos. Jis padedamas ant antklodės, žiūrimi filmai, bendraujama, dirbama tačiau net nenujaučiama kokie pavojai tyko ant minkšto pagrindo:

  • užkemšama anga priešais radiatorių ir šviežias oras nebegali patekti į vidų
  • besisukdamas aušintuvas pritraukia daug dulkių;
  • sumažėja šalto oro srautas, slenkantis nuo aušintuvo
  • kyla kompiuterio temperatūra ir šis perkaista, kartais net išsijungia suveikus savisaugos sistemai

Apsaugokite savo kompiuterį nuo perkaitimo – bent kartą per metus pasinaudokite kompiuterių taisyklos Jaja IT paslaugomis ir atlikite profilaktinį dulkių valymą.