Spausdintuvų kasečių pildymas

Ar nepermokate už spausdintuvų kasetes?

Naujos spausdintuvų lazerinės kasetės

Nuo 9 €

Visų modelių naujos lazerinės ir rašalinės kasetės, originalios OEM ir analogiški pakaitalai.

>>> Nuoroda į ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĘ >>>

>>> Nuoroda į žemėlapį KAIP MUS RASTI >>>

Sutaupykite spausdintuvų ir kopijavimo aparatų eksploatacinėms medžiagoms bei remontams.

Domina mūsų paslaugos? Įrašykite žemiau esančioje formoje, kokius spausdintuvus ar kopijavimo aparatus naudojate, ir mes pateiksime geriausias kainas.

Mes taupome Jūsų brangų laiką ir pinigus!

 • Atvykstame į biurą nemokamai.
 • Gedimo nustatymas – nieko nekainuoja.

Mus rasite Draugystės g. 26, Mažeikiai.

+370 624 77 782

Užsakymo forma
  Mūsų teikiamos paslaugos

  Naujos kasetės visų modelių spausdintuvams
  Rašalinių spausdintuvų kasečių pildymas
  Tonerių pildymas

  Reikia naujo spausdintuvo?

  Padėsime Jums išsirinkti optimaliausią variantą pagal poreikius ir kainos/kokybės santykį.

  Reikia eksploatacinių medžiagų?

  Kokybiškai ir greitai pildome visų modelių spausdintuvų kasetes bei parduodame naujas. Pristatome į Jūsų biurą nemokamai.

  Reikia biuro technikos remonto?

  Aptarnaujame įmonių kompiuterius, spausdintuvus, kopijavimo aparatus ir kitą IT techniką.

  Reikia internetinės svetainės?

  Kuriame unikalius ir įvairaus funkcionalumo interneto tinklapius. Suteikiame internetinio adreso užsakymo bei serverio talpinimo paslaugas.

  Spausdintuvų kasečių pildymas pačiomis geriausiomis kainomis Mažeikiuose tik pas mus – Jaja IT.

  Mūsų įmonėje atliekamas patikimas, greitas ir profesionalus rašalinių bei lazerinių kasečių (tonerių) pildymas, naudojant pažangias technologijas.

  Pas mus atliekamas visų modelių – naujų ir senų – spausdintuvų kasečių pildymas. Taigi visos kasetės bus užpildytos be jokių problemų.

  Aptarnavimas

  Mes siūlome malonų aptarnavimą, kokybiškas paslaugas ir teigiamas emocijas tiek savo klientams, tiek Jų piniginei. Lankstumas, dėmesys ir išskirtinės sąlygos kiekvienam klientui – tai mūsų darbo principai, kurie užtikrina, kad Jūsų darbas nesustos pasibaigus spausdintuvo kasetei. Iškilus klausimams Jaja IT specialistai išsamiai pakonsultuos ir ras tinkamiausią sprendimą.

  Kokybė

  Jaja IT naudoja tik itin kokybiškas, sertifikuotas ir savo cheminėmis bei fizinėmis savybėmis originalą atitinkančias eksploatacines medžiagas: tonerius, rašalus, būgnus, valymo peilius, specialius tik gamintojų naudojamus tepimo priedus spausdintuvų kasetėms, užtikrinančius spausdinimo kokybę. Dėl to papildytos kasetės spausdinimo kokybė niekuo nenusileidžia naujos kasetės kokybei ir ta pati kasetė gali būti naudojama daugiau kartų.

  Garantija

  Visiems darbams suteikiama garantija, todėl galite būti ramūs, jog mūsų papildytos kasetės tikrai jūsų nenuvils kokybe ir tarnaus taip pat kaip gamyklinės ar net patikimiau! Visoms pas mus užpildytoms kasetėms suteikiame garantiją tol, kol baigiasi rašalas ar tonerio milteliai. Neišvengiamai kartais pasitaiko pildymo broko. Tokiu atveju, kad nesustotų darbas, duodame savo kasetę spausdinimui, o nekokybiškai užpildytą paimame remontui ir pristatome atgal nemokamai!

   

  Mes pildome daugumos rašalinių spausdintuvų kasetes arba pasiūlome naujas.

  • Juodo rašalo kasetės pildymas – 5 €
  • Spalvoto rašalo (trispalvės kasetės) kasetės pildymas – 8 €

  Taip pat galime pasiūlyti alternatyvias naujas kasetes. Pas mus galite įsigyti visų gamintojų neoriginalias kasetes rašaliniams spausdintuvams. Jų kaina daug mažesnė nei originalių kasečių, o kokybė nė kiek neprastesnė.

  Mes pildome visų lazerinių spausdintuvų (tiek spalvotų, tik vienspalvių) kasetes

  • Lazerinio spausdintuvo kasetės pildymo kaina nuo 9 eurų

  Taip pat siūlome lazerinių kasečių pakaitalus (neoriginalias spausdintuvų kasetes) ir naujas originalias kasetes. Pas mus galite įsigyti visų gamintojų neoriginalias kasetes lazeriniams spausdintuvams. Jų kaina daug mažesnė nei originalių kasečių, o kokybė nė kiek neprastesnė.

  Lojaliems klientams taikome nuolaidas!

  Dažnai užduodami klausimai

  Ar visada kalta spausdintuvo kasetė?

  Dažnai išgirstame klausimą, jei spausdintuvas nespausdina, ar visada yra kalta kasetė? Ar tikrai pasibaigęs jos rašalas ar toneris? Dažniausiai taip, tačiau kartais siūlome kasetę atnešti kartu su spausdintuvu. Tada mes patikrinsime ir išvalysime jūsų spausdintuvą, kad jis veiktų be jokių trikdžių. O jei kasetės rašalas ar tonerio milteliai dar nebus pasibaigę, jus apie tai būtinai informuosime.

   

  Kaip išsirinkti spausdintuvą?

  Visi, naudojantys rašalinius, lazerinius spausdintuvus, kopijavimo ar fakso aparatus, žino, kad pats aparatas dažnai kainuoja pigiau nei jo eksploatacinės medžiagos. Todėl, prieš įsigyjant spausdintuvą, siūlome būtinai pasikonsultuoti su specialistais kiek kainuoja norimo modelio naujos kasetės, ar yra pakaitalų, ar jas galima bus pildyti ir panašiai.

  Jaja IT specialistai maloniai jus pakonsultuos visais rūpimais klausimais ir visiškai nemokamai.

  Daugiau informacijos, kaip išsirinkti spausdintuvą namams ar biurui rasite čia.