Spausdintuvų kasečių pildymas

spausdintuvu-kaseciu-pildymas-mazeikiuoseSpausdintuvų kasečių pildymas pačiomis geriausiomis kainomis Mažeikiuose tik pas mus – Jaja IT.

Mūsų įmonėje atliekamas patikimas, greitas ir profesionalus rašalinių bei lazerinių kasečių (tonerių) pildymas, naudojant pažangias technologijas.

Pas mus atliekamas visų modelių – naujų ir senų – spausdintuvų kasečių pildymas. Taigi visos kasetės bus užpildytos be jokių problemų.

 

 1. Aptarnavimas

  klientu-aptarnavimas-mazeikiuoseAptarnavimas

  Mes siūlome malonų aptarnavimą, kokybiškas paslaugas ir teigiamas emocijas tiek savo klientams, tiek Jų piniginei. Lankstumas, dėmesys ir išskirtinės sąlygos kiekvienam klientui – tai mūsų darbo principai, kurie užtikrina, kad Jūsų darbas nesustos pasibaigus spausdintuvo kasetei. Iškilus klausimams Jaja IT specialistai išsamiai pakonsultuos ir ras tinkamiausią sprendimą.

 2. Kokybė

  kaseciu-pildymas-garantuotas-mazeikiuoseKokybė

  Jaja IT naudoja tik itin kokybiškas, sertifikuotas ir savo cheminėmis bei fizinėmis savybėmis originalą atitinkančias eksploatacines medžiagas: tonerius, rašalus, būgnus, valymo peilius, specialius tik gamintojų naudojamus tepimo priedus spausdintuvų kasetėms, užtikrinančius spausdinimo kokybę. Dėl to papildytos kasetės spausdinimo kokybė niekuo nenusileidžia naujos kasetės kokybei ir ta pati kasetė gali būti naudojama daugiau kartų.

   

 3. Garantija

  Colour printer ink cartridges for a Canon printerGarantija

  Visiems darbams suteikiama garantija, todėl galite būti ramūs, jog mūsų papildytos kasetės tikrai jūsų nenuvils kokybe ir tarnaus taip pat kaip gamyklinės ar net patikimiau! Visoms pas mus užpildytoms kasetėms suteikiame garantiją tol, kol baigiasi rašalas ar tonerio milteliai. Neišvengiamai kartais pasitaiko pildymo broko. Tokiu atveju, kad nesustotų darbas, duodame savo kasetę spausdinimui, o nekokybiškai užpildytą paimame remontui ir pristatome atgal nemokamai!

 

kaseciu-pildymo-kaina-mazeikiuose-pigusFaktas, kad rašalinio ar lazerinio spausdintuvo kasetės pildymas kainuoja apie pusę tos kainos, kurią sumokėtumėte už naują kasetę.

Mes pildome daugumos rašalinių spausdintuvų kasetes arba pasiūlome naujas.
 • Juodo rašalo kasetės pildymas – 5 €
 • Spalvoto rašalo (trispalvės kasetės) kasetės pildymas – 8 €

Taip pat galime pasiūlyti alternatyvias naujas kasetes. Pas mus galite įsigyti visų gamintojų neoriginalias kasetes rašaliniams spausdintuvams. Jų kaina daug mažesnė nei originalių kasečių, o kokybė nė kiek neprastesnė.

Lojaliems klientams taikome nuolaidas!

Mes pildome visų lazerinių spausdintuvų (tiek spalvotų, tik vienspalvių) kasetes
 • Lazerinio spausdintuvo kasetės pildymo kaina nuo 9 eurų

Taip pat siūlome lazerinių kasečių pakaitalus (neoriginalias spausdintuvų kasetes) ir naujas originalias kasetes. Pas mus galite įsigyti visų gamintojų neoriginalias kasetes lazeriniams spausdintuvams. Jų kaina daug mažesnė nei originalių kasečių, o kokybė nė kiek neprastesnė.

Lojaliems klientams taikome nuolaidas!

Dažnai užduodami klausimai

Ar visada kalta spausdintuvo kasetė?

kalta-kasete-ar-spausdintuvas-pildymas-mazeikiuose-jajaDažnai išgirstame klausimą, jei spausdintuvas nespausdina, ar visada yra kalta kasetė? Ar tikrai pasibaigęs jos rašalas ar toneris? Dažniausiai taip, tačiau kartais siūlome kasetę atnešti kartu su spausdintuvu. Tada mes patikrinsime ir išvalysime jūsų spausdintuvą, kad jis veiktų be jokių trikdžių. O jei kasetės rašalas ar tonerio milteliai dar nebus pasibaigę, jus apie tai būtinai informuosime.

Plačiau apie mūsų siūlomas spausdintuvų remonto ir profilaktikos paslaugas bei kainas rasite čia.

 

Kaip išsirinkti spausdintuvą?

koki-spausdintuva-pirkti-mazeikiuose-jaja-itVisi, naudojantys rašalinius, lazerinius spausdintuvus, kopijavimo ar fakso aparatus, žino, kad pats aparatas dažnai kainuoja pigiau nei jo eksploatacinės medžiagos. Todėl, prieš įsigyjant spausdintuvą, siūlome būtinai pasikonsultuoti su specialistais kiek kainuoja norimo modelio naujos kasetės, ar yra pakaitalų, ar jas galima bus pildyti ir panašiai.

Jaja IT specialistai maloniai jus pakonsultuos visais rūpimais klausimais ir visiškai nemokamai.

Daugiau informacijos, kaip išsirinkti spausdintuvą namams ar biurui rasite čia.