Windows-10-nemokamai

Oficialu! Esamiems Windows vartotojams bus suteikta laikina galimybė nemokamai atsinaujinti į Windows 10.

Vakar Redmonde vykusioje į vartotojus orientuotoje konferencijoje Microsofto OS vadovas Teris Myerson’as paskelbė, kad dabartiniai Windows 7, Windows 8.1 ir Windows Phone 8.1 vartotojai turės galimybę nemokamai atsinaujinti į Windows 10 per vienerius metus nuo naujosios operacinės sitemos išleidimo datos. Vos tik užsisakysite šį atnaujinimą, Microsoft įsipareigos tiekti atnaujinimus kol bus palaikomas jūsų įrenginys.

„Mes įsivaizduojame Windows 10 kaip paslaugą.“, tegia Myerson’as.

Terry Myerson. Windows 10 pristatymas vartotojams

Terry Myerson. Windows 10 pristatymas vartotojams

Kur kabliukas? Štai oficialus atsakymas apie Windows 10 iš Microsoft interneto svetainės:

„Mūsų siekiamas tikslas, kad didžioji dalis įrenginių veiktų su Windows 10 operacine sistema, tačiau keletas techninių/programinių reikalavimų vis gi yra. Įrenginiai turi būti prijungti prie interneto ir Windows Atnaujinimų (Windows Update) tarnyba turi būti įjungta. Turėkite omenyje, kad jūsų interneto tiekėjas gali apmokestinti atsisiunčiamų duomenų kiekį. Priklausomai nuo esamos OS, Windows 7 SP1 arba Windows 8.1 atnaujinimai turi būti kompiuteryje. Nemokamas atnaujinimas nesuteikiamas Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ir Windows RT/RT 8.1. Daugiau informacijos ir papildomas pasiūlymo sąlygas paskelbsime ateinančiais mėnesiais.“

Sprendimas duoti Windows 10 atnaujinimus nemokamai esamiems vartotojams bent jau fiksuotą laiko tarpą yra logiškas. Windows 8 vartotojai balsiai išreiškė savo nepasitenkinimą operacine sistema, skatindami patenkintus Windows 7 vartotojus nekeisti savo OS. Tai trukdo Microsoftui įvykdyti savo viziją – pateikti į paslaugas orientuotą, debesų kompiuterijoje veikiančią ateities Windows operacinę sistemą. Windows 10 dalinimas nemokamai gali paskatinti daugiau vartotojų naudotis modernia Microsoft operacine sistema.

Galiausiai gi būtų keista, jei Windows 10 būtų mokami po to, kai Windows 8 patyrė fiasko ir Apple ėmė nemokamai dalinti savo OS atnaujinimus.

Informacijos šaltinis pcworld.com

One Response to Windows 10 nemokamai esamiems Windows 7 ir Windows 8 vartotojams
  1. […] Atnaujinkite savo “Windows 7″ ar “Windows 8″ į “Windows 10″ ne… […]


[top]

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *