MS-Windows-10-pristatymas

Vakar vykusiame „Windows 10“ pristatyme Microsoft plačiau atskleidė kaip atrodys jų kitos kartos operacinė sistema. Tai bandymas atsiriboti nuo nelabai pavykusios dabartinės „Windows 8“ sistemos ir ženkliai priartėti prie bendros kompanijos vizijos – sukurti vieną, universalų produktą visiems mūsų įrenginiams.

Operacinė sistema „Windows 10″ bus siūloma, kaip paslauga, užtikrinanti saugesnę, inovatyvią ir nuolat atnaujinimą patirtį visuose įrenginiuose, kol nesibaigė jų palaikymo laikotarpis. „Windows 10“ žymi naują asmeninių kompiuterių erą pasaulyje, kuriame pirmenybė teikiama mobilumui ir debesų kompiuterijai. Norime, kad 1,5 mlrd. dabartinių „Windows“ vartotojų šiandien pamiltų „Windows 10“, – sako Satya Nadella, „Microsoft“ generalinis direktorius.

Dar nėra žinoma data, kada bus išleista apžvalginė vartotojams skirta „Windows 10“ versija (Consumer Preview), bet naują techninę apžvalginę versiją (Technical Preview) bus galima parsisiųsti jau ateinančių kelių savaičių laikotarpyje, o „Windows Phone“ – vasarį.

Atnaujinkite savo „Windows 7“ ar „Windows 8“ į „Windows 10“ nemokamai – akcija galios vienerius metus laiko nuo Windows 10 išleidimo datos.

Taip pat paskelbta gera žinia dabartiniams „Windows 7“, „Windows 8.1“ ir „Windows Phone 8“ vartotojams – savo įrenginiuose jie galės nemokamai atsinaujinti OS į „Windows 10“ vienerius metus po jos išleidimo. Nieko nebuvo pasakyta apie atnaujinimo kainodarą po to (ar apie vis dar besinaudojančius „Windows XP“), tačiau jei Microsoft tikrai išleis tobulą sistemą, tai bet kokiu atveju per metus jau visi būsime atsinaujinę.

Nauja pradžia

Įsijunkite kompiuterį su „Windows 10“ ir jūs išvysite labai gerai žinomą darbalaukį. Nuorodų juosta su laikrodžiu tupi apačioje, šiukšliadėžė apatiniame kairiąjame kampe. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai vis dar tie patys „Windows 8“.


Tačiau paspaudžiame Start mygtuką ir jus pasveikins senas geras Start Meniu. Tai tas pats senasis meniu su visomis programomis, sudėliotomis nesibaigiančiame stulpelyje, kaip kad buvo nuo pat Windows 95 laikų. O šalia šio stulpelio išvysime iš „Windows 8“ pažįstamas „gyvąsias plyteles“ (Live Tiles).

Pataisytas ir lengvai derinamas Start meniu

Pataisytas ir lengvai keičiamas Start meniu

„Windows 8“ buvo drąsus Microsoft operacinės sistemos perdirbinys, tačiau Start (Pradžios) ekranas nepasiteisino. Spalvotos „gyvosios plytelės“ siūlo naudingus pranešimus ir informaciją, tačiau jos labiau pritaikytos lietimui jautrius ekranus turintiems įrenginiams, o daugumai žmonių dirbant kompiuteriu reikalinga ir pelė, ir klaviatūra, ir darbalaukis, pilnas atidarytų programų langų. „Windows 8“ modernios programos reikalavo, kad jos būtų atidarytos per visą ekraną, pamirštant, kad mums būtina turėti atsidarius kelis programos langus vienu metu. „Windows 10“ Start meniu mums pateikia tai, kas geriausia iš abiejų variantų.

One Response to „Windows 10“ ištaisys „Windows 8“ klaidas su kaupu
  1. […] asistentė atkeliaujanti kartu su iki šiol spaudoje ir IT žurnaluose labai liaupsinamais Window 10. Microsoft teigimu, ji galės daryti paiešką internete, rasti pasimetusius failus Jūsų […]


[top]

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *