Kas yra CortanaNe daiktas, o asmuo. Cortana yra Jūsų nauja, protinga ir besimokanti asmeninė asistentė atkeliaujanti kartu su iki šiol spaudoje ir IT žurnaluose labai liaupsinamais Window 10. Microsoft teigimu, ji galės daryti paiešką internete, rasti pasimetusius failus Jūsų kompiuteryje, sekti įvikius Jūsų kalendoriuje ir net pasakoti anekdotus. Gal ji ir neišlaikys Tiuringo testo, bet kuo daugiau ja naudositės tuo ji daugiau išmoks ir tuo geresne ji taps.

Norėdami išbandyti Cortana, turite įsidiegti i savo kompiuterį ar išmanujį įrenginį Windows 10. Jūsų išmanioji asistentė atkeliaus kartu su naująja windows operacine sistema. Tuomet tiesiog įveskite klausimą į paieškos laukelį užduočių juostoje arba pasirinkite mikrofono piktogramą ir štai Jūs jau bendraujate su panele Cortana.

 

 

 

Ką Jūs galite pasakyti Cortanai?

Kalbėkite natūraliai su Cortana apie bet ką. Kuo ji geriau Jus supras, tuo produktyvesnė ji bus. Žinoma tai užtrunka ir reikalauja truputėlio kantrybės. Su nepažystamais žmonėmis taip pat nesusibendraujame iškarto, taigi kartais Cortaną gali tekti patikslinti jeigu ji klysta.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite išbandyti sakydamas(angliškai):

Cortana komandos

  • Kiek tau metų?
  • Pasakyk man anekdotą.
  • Naujausi NBA rezultatai?
  • Kiek kalorijų turi virtas kiaušinis?
  • Įdėk plaukimą į rytojaus dienotvarke.
  • Pakeisti 15:00 valandos įvykį iki 16:00.
  • Kas vyksta šį savaitgalį?

 

 

 

Cortana užrašai ir nustatymai

Cortanos užrašai yra tai nuo ko ji pradeda Jus pažinti. Naudokite juos norėdami pasakyti Cortanai apie savo interesus, mėgstamas vietas, ar tylos valandas, kai jūs nenorite būti sutrikdyti.

Cortana mokosi

 

 

 

 

 

Cortana yra stiprus žingsnis į prieki dirbtinio intelekto link. Microsot apie Cortana oficialiai daug informacijos nesuteikia. Viskas iki galo išaiškės liepos 29 dieną, kai oficialiai bus paleisti i rinka Windows 10. Žinoma Jūs jau galite juos išbandyti parsisiunte Windows 10 insider preview, ką padarėme ir mes. Buvome nustebinti operacine sistema, tik gaila, kad šioje pradinėje versijoje Cortana gali teikti duomenis tik apie tai kas vyksta Amerikoje.

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *