Kompiuterių remontas
Kasečių pildymas (lazerinių ir rašalinių spausdintuvų)
Spausdintuvų taisymas
Internetinių svetainių kūrimas

jaja-it-zalias-baneris

Jaja IT. Draugystės g. 26, Mažeikiai

Susisiekite su mumis

  • Parduodame kompiuterius ir jų komponentus, perrašome nešiojamų ir stacionarių kompiuterių operacines sistemas, paruošiame kompiuterius darbui, valome nuo virusų, nuo dulkių, keičiame termopastą, keičiame sudaužytus ekranus (matricas), tvarkome aplietus kompiuterius, keičiame klaviatūras, lituojame maitinimo lizdus, remontuojame nešiojamų kompiuterių pakrovėjus.
  • Pildome spalvotas rašalines kasetes arba parduodame naujas (pigesnius pakaitalus arba originalias), pildome ir restauruojame (ir parduodame naujas) lazerinių spalvotų ir nespalvotų  spausdintuvų kasetes (kartridžus/toner cartridge), keičiame mikroschemas (chip), optinius būgnus, tonerio pernešimo velenus, valymo peilius. Remontuojame ir valome lazerinius ir rašalinius spausdintuvus, konsultuojame norinčius pirkti spausdintuvą (patariame, koks labiau atitiktų poreikius, kiek kainuos eksploatacija, kokia išeiga). Taip pat paduodame rašalinių kasečių pildymo rinkinius.
  • Kuriame internetines svetaines – nuo internetinės svetainė adreso (domeno) rezervavimo, serverio talpinimo plano suteikimo (hosting), iki svetainės dizaino sukūrimo, apmokymų, kaip naudotis ir priežiūros. Padedame tiek įmonėms, tiek individualiems asmenims, kurie nori reklamuotis ar teikti informaciją apie save internete. Paprastas būdas būti matomam virtualioje erdvėje – pateikiami kontaktai, kontaktų forma, naujienos, veiklos aprašymai, produktai, vaizdinė medžiaga. Klientai lengvai Jus ras Google paieškoje, nes mūsų sukurtoms svetainėms atliekame paieškos sistemų optimizavimą (SEO). Naudojama šiuolaikiška, patikima ir viena populiariausių  pasaulyje WordPress platforma, o internetinėms parduotuvėms – OpenCart platforma. Atskiros funkcijos aptariamos individualiai su kiekvienu klientu pagal jo poreikius. Užbaigus projektą apmokome, kaip naudotis sistema ir suteikiame konsultacijas ateityje. Į mūsų teikiamas paslaugas taip pat įeina internetinio adreso nupirkimas, svetainės talpinimas serveryje, elektroninių paštų sudarymas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *