Mobiliųjų telefonų remontas Mažeikiuose

Ekranų keitimas

Baterijų keitimas

Lizdų remontas

Apipiltų telefonų remontas

Operacinės sistemos remontas

Kitų gedimų pašalinimas

Samsung

Apple

Huawei

Nokia

HTC

LG

Pagrindinis išmaniojo telefono gedimas yra sudužęs ekranas ar skilęs liečiamasis ekranas (skilęs touch ekranas). Pasitaiko atvejų, kai po kritimo išmaniojo telefono liečiamasis ekranas tampa nejautrus. Taip pat itin svarbu išsiaiškinti, ar sudužo ekranas ar sudužo sensorinis stiklas ir ar yra galimybė pakeisti tik vieną iš jų, ar keičiasi tik visas telefono ekrano modulis (telefono ekrano komplektas).

Jei telefonas sušlapo, įkrito į vandenį, tuomet reikalingas skubus drėgmės šalinimas iš telefono, bei duomenų iškėlimo iš mobiliojo telefono procedūra. Juk niekas nenori, kad atsitiktų taip, kad dingo nuotraukos, video medžiaga, ar svarbūs telefono numeriai.

Kartais greitai išsikrauna telefono baterija. Todėl normalu, kad išmanusis telefonas yra kraunamas kasdien. Taip pat greitai pažeidžiama telefono įkrovimo jungtis (sugenda įkrovimo lizdas). Kai kuriems telefonams yra galimas tik įkrovimo lizdo remontas, o kai kuriems keičiamas visas USB jungties modulis ar įkrovimo lanksčioji jungtis (flex kabelis).

 Nemažai išmaniųjų telefonų naudotojų skundžiasi, kad neveikia kamera, neveikia įjungimo mygtukas, garsiakalbis ar mikrofonas. Taip pat dažna problema, kad neveikia SIM kortelės jungtis ar nesispaudžia „home“ mygtukas.

Telefonų gedimų gali būti labai įvairių ir labai skirtingų, tad geriausia, kad būtų atliekama profesionali telefono diagnostika ir nustatomas tikslus gedimas.