Kompiuterių remontas Mažeikiuose

Iškilo bėdų su Jūsų kompiuteriu? Kompiuterių taisykla Mažeikiuose Jaja IT padės išspręsti visas su Jūsų nešiojamu, stacionariu ar planšetiniu kompiuteriu iškilusias problemas.

 1. Kompiuterio diagnostika ir profilaktika

  Jūsų kompiuteris pradėjo strigti ir netikėtai išsijunginėti, jo našumas sumažėjo, neberodo darbalaukio, jis buvo aplietas, perdegė dalys ar užpuolė virusas?

  Mūsų specialistai greitai nustatys Jūsų kompiuterio gedimą ir rekomenduos patikimiausią problemos sprendimą.

 2. Kompiuterio gedimų šalinimas ir profilaktika

  Mūsų specialistai sutvarkys visus Jūsųs kompiuterio negalavimus greitai ir kokybiškai. Visada pakonsultuosime ir rasime optimalius remonto sprendimus. Skaityti detaliau …

 3. Operacinių sistemų diegimas

  Kiekvienam kompiuteriui bent kartą per pusmetį reikalingas profilaktinis patikrinimas, o jei yra būtinybė – perrašoma pagrindinė programinė įranga – operacinė sistema (Windows, Android, Linux ir kt.)

 4. Kompiuterinių virusų šalinimas

  Jei Jūsų kompiuteris pradėjo elgtis neįprastai – greičiausiai jis užsikrėtė virusais. O gal tik norite pašalinti jums nereikalingas ir kompiuterio darbą stabdančias programas?

  Tuomet jums reikia pilno kompiuterio programinės įrangos valymo kuris išvaduos Jūsų kompiuterį nuo virusų ir kenksmingų programų kurios gali ne tik stabdyti kompiuterio darbą, bet ir šnipinėti ar net apšvarinti ir jūsų piniginę. Skaityti daugiau …

 5. Profilaktinis dulkių išvalymas

  Laikui bėgant kompiuterio viduje prisikaupia dulkių, ypač nešiojamuose kompiuteriuose, jais naudojantis lovoje ar ant staltiesės. Kompiuteris pradeda kaisti, išsijunginėti. Dėl itin gausaus dulkių sluoksnio aplink ventiliatorius ir procesorių kompiuteris pasiekia aukštą temperatūrą (70-75°C) ir gali perdegti jo detalės. Skaityti daugiau …

  Kad pagerėtų kompiuterio aušinimas, dulkių valymo metu mūsų specialistai taip pat pakeičia termo pastą procesoriui, vaizdo ir motininei plokštei.

 6. Ekranų keitimas ir remontas

  Neberodo kompiuterio ekranas? Kompiuteris nukrito ir sudužo? Nesijaudinkite, Jaja IT specialistai greitai, kokybiškai ir už puikią kainą pakeis kompiuterio matricą nauja. Skaityti daugiau …

 7. Sulietų kompiuterių remontas, valymas

  Pirmas veiksmas, kurį turėtumėte atlikti apliejus nešiojamą kompiuterį vandeniu ar kitu skysčiu – išimti bateriją, kad apsaugotumėte likusius sveikus komponentus nuo trumpo jungimo.

  Nerizikuokite, nevalykite ir nedžiovinkite kompiuterio patys – kuo skubiau atneškite jį mums. Vanduo ir kiti skysčiai įtakoja kompiuterio vidaus detalių koroziją, o netinkamai išvalius kompiuterį tai gali turėti reikšmės kompiuterio darbui ateityje.

 8. Naujo kompiuterio pirkimas, paruošimas darbui ar atnaujinimas

  Jaja IT padeda ir konsultuoja visais klausimais, susijusiais su naujo kompiuterio įsigijimu ar seno tobulinimu už priimtiną kainą.

  Padėsime greitai atnaujinti savo kompiuterio programinės įrangos turinį, kuris leis Jums dirbti daug sklandžiau ir be jokių rūpesčių. Įdiegsime visas programas ir sukonfiguruosime pagal konkrečius poreikius.

  Jei norite atnaujinti savo seno kompiuterio techninę įranga, kad padidintumėte jo darbo našumą, mes rekomenduosime ir atliksime už Jums priimtina kainą komponentų keitimo ar kompiuterio tobulinimo darbus.

Paslauga

Kompiuterio diagnostika

Operacinės sistemos perrašymas (be duomenų išsaugojimo)

Operacinės sistemos perrašymas su duomenų išsaugojimu

Kompiuterio paruošimas darbui (darbinės programos)

Duomenų atkūrimas

Kompiuterio programinis valymas, virusų šalinimas

Nešiojamo kompiuterio dulkių valymas

Stacionaraus kompiuterio dulkių valymas

Nešiojamo kompiuterio matricos (ekrano) keitimas

Neįsijungiančių, sudaužytų kompiuterių remontas

Plokščių, mikroschemų litavimas

Pakrovėjų remontas

Krovimo lizdo remontas

Apipiltų kompiuterių taisymas

Konsultavimas naujo kompiuterio pirkimo ar atnaujinimo klausimais

Kaina Litais (Eurais)

Nemokama

20 €

25 €

nuo 10 €

nuo 7 €

nuo 10 €

nuo 10 €

nuo 5 €

50 – 150 €

individualiai

nuo 5 €

5 – 15 €

10 –45 €

nuo 20 €

Nemokamai

Jei įrenginys kaista, skleidžia pašalinius garsus, garsiai ūžia, nerodo vaizdo ar nebeveikia klaviatūra – mes Jums suteiksime kokybiškas remonto paslaugas.

laptop-repairDiagnostikos darbai atliekami nemokamai, o išsiaiškinę kompiuterio gedimą susisieksime su Jumis ir pasiūlysime sprendimą. Jei jis Jums bus priimtinas, atliksime taisymo darbus arba galėsite atsiimti savo kompiuterį ir joks mokestis nebus taikomas. Diagnostikos darbai užtrunka nuo dienos iki kelių, jei gedimas nestandartinis.

Atlikus diagnostiką Jaja IT specialistai pasiūlys optimaliausius remonto sprendimus ir pateiks rekomendacijas, kad klientas pats galėtų nuspręsti kas jam priimtiniausia – keisti sugedusias detales naujomis, tvarkyti senus komponentus ar neremontuoti visai. Kad ir koks būtų pasirinkimas, kompiuterių taisykla Jaja IT užtikrins gerą kompiuterio darbą ateityje.

Remonto darbai atliekami visiems šių kompiuterių modeliams: Acer, Asus, BenQ, Compaq, Dell, Fujisu, Fujitsu-Siemens, HP, IBM, Lenovo, LG, Samsung, Toshiba.

Kompiuterių taisykla Jaja IT teikai į klientą orientuotas kompiuterių remonto paslaugas Mažeikiuose.

blue-screen-kompiuteriu-remontasmazeikiuose-