Kompiuterio virusų šalinimas

sad-girlAugant interneto vartotojų skaičiui ir dalinantis informacija didėja ir grėsmė, kad Jūsų planšetinis, stacionarus ar nešiojamas kompiuteris taps virusais užkrėsto tinklo dalimi. Laiku nepasirūpinę savo sistemos saugumu rizikuojate prarasti svarbius duomenis ar net patirti materialių nuostolių.

 

Kompiuterinis virusas – tai kenkėjiška programa, kuri veikia savavališkai, neatsiklausdama kompiuterio vartotojo dėl atliekamų veiksmų. Kenkėjiškų programų (virusai, Adware, Malware, Spyware) įvairovė yra gausi ir kadien vis didėja. Vienos programos užkrečia kompiuterio programas, gadina failus, kitos bruka reklaminius pranešimus, šnipinėja, vagia duomenis, apkrauna kompiuterį ir tokiu būdu lėtina jo darbą, o bjauriausi kenkėjai ištrina duomenis ir prašo pinigų už jų atkūrimą. Neremkite finansiškai virusų platintojų, Jaja IT pasirūpins jūsų kompiuterio saugumu.

Kokie apsikrėtusio kompiuterio simptomai?

  • kompiuteris pastebimai sulėtėja
  • užkrovus kompiuterį išmeta įvairias lenteles, kurių anksčiau nebūdavo
  • netikėtai iššoka programos lentelė, kurioje tariamai atliekama skanavimo funkcija
  • atsirandę papildomi dialogo langai neleidžia būti išjungiami
  • kompiuteris automatiškai išsijungia po viruso atgalinio laiko skaičiavimo
  • ekrane dažnai pasirodo neatpažįstamos įspėjamosios lentelės
  • dingo svarbi informaciją arba jaučiate, kad jūsų duomenys nuteka į netinkamas rankas

 

netikra-antivirusineDažnai kompiuterių savininkai įsidiegia kelias antivirusines sistemas, manydami, kad taip bus saugiau. Tai klaidingas ėjimas, nes dėl to mažų mažiausiai gali pastebimai sulėtėti kompiuterio darbo sparta, o antivirusinės programos dažnai yra nesuderinamos ir „kariauja“ tarpusavyje.

 

Jaja IT specialistai patars Jums kaip patikimai apsaugoti savo kompiuterį ir pagal Jūsų poreikius pasiūlys geriausią apsaugą už patrauklią kainą. Virusų šalinimui kompiuterinę techniką galite atgabenti į mūsų servisą, įvertinsime situaciją, sudarysime sąmatą, atliksime reikiamus virusų šalinimo darbus, rekomenduosime antivirusinę sistemą.